TV spored SPORT KLUB SK 3

20. februar 2017 - 26. februar 2017
06:00 Portugalska liga - Porto - Tondela
  • Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice
07:50 Španska liga - Sevilla - Eibar
  • Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone
09:40 TV Shopping
10:10 Italijanska liga (ž) - Modena - Novara
  • Italijansko žensko državno prvenstvo v odbojki velja za eno od najstarejših na stari celini, saj so prve državne prvakinje na škornju okronali že leta 1946. V prvenstvu se meri 12 ekip, ki med seboj odločijo o naslovu najboljše ekipe v državi. Naslov brani ekipa iz Conegliana
11:55 TV Shopping
12:10 Španska liga - Sporting Gijon - Atletico Madrid
14:00 Srbska liga - Crvena zvezda - Novi Pazar
  • Po zimskem premoru se nadaljujejo boji v srbskem prvenstvu. Lahko Novi Pazar v Beogradu preseneti Crveno Zvezdo?
15:50 Italijanska liga (m) - Latina - Perugia
  • Lega Pallavolo Serie A je najprestižnejše ligaško odbojkarsko tekmovanje v Italiji. V njej nastopa 13 ekip. Aktualni državni prvaki so odbojkarji Modene. Lega Palavolo Serie A velja za najboljšo odbojkarsko ligo na svetu
17:35 TV Shopping
17:50 Španska liga - Real Madrid - Espanyol
19:40 TV Shopping
19:55 2. Španska liga - Pregled kroga
  • Boji v drugi španski ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji
20:55 Pokal FA - Sutton United - Arsenal, V živo
  • FA pokal je nogometno pokalno klubsko tekmovanje angleške nogometne zveze, poteka že od leta 1871. Velja za najstarejše nogometno tekmovanje na svetu. Z največ naslovi se lahko pohvalita Arsenal in Manchester United (12). Naslov branijo rdeči vragi, ki so v finalu odpravil Crystal Palace
22:55 NBA - Live
  • Pregled dnevnega dogajanja v ligi NBA
23:10 VTB Liga - Unics Kazan - Khimki
  • VTB United League je mednarodna profesionalna košarkarska liga. Ustanovljena je bila leta 2008. Njen cilj je pod eno streho združiti vse najboljše klube severne in vzhodne Evrope. V VTB ligi nastopa 16 najboljših klubov iz Rusije (10), Belorusije (1), Estonije (1), Latvije (1), Finske (1), Ceške (1) in Kazahstana (1). Najuspešnejši klub je moskovski CSKA, ki je ligo osvojil kar sedemkrat